Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > LIBERO VIP MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA
źródło: informacja nadesłana / dodał: Redakcja ALEMIASTO.pl
18.04.2019 23:33:32
W sobotę 13 kwietnia w hali łódzkiego MOSiR-u przy Ul.Ks. Skorupki 21 rozegrano Turniej Finałowy Mini Siatkówki Dziewcząt w kat."4",w którym po wspaniałej i emocjonującej walce młode siatkarki "Libero VIP" zdobyły złote medale Ligi.

W Finale wystąpiło 8 absolutnie najlepszych zespołów w województwie podzielonych na dwie grupy po 4 drużyny. Aleksandrowianki po wygraniu dwóch spotkań oraz porażce w jednym awansowały do ścisłego Finału,gdzie po zwycięstwie w kolejnych dwóch meczach przy wspaniałym dopingu niezawodnych kibiców z Aleksandrowa zwyciężyły całe zawody zostając Mistrzyniami Województwa Łódzkiego. Statuetkę MVP Turnieju otrzymała Kapitan naszych walecznych "Liberek" Zosia Sobanty. Nagrody wręczała między innymi była utytułowana siatkarka, reprezentantka kadry narodowej Pani Małgorzata Niemczyk.

Podczas wręczania nagród przedstawicielka ŁZPS Pani Aneta Olszycka wręczyła także pulę biletów na Półfinałowy mecz Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy "Budowlanymi" i "Chemikiem" Police, który wieczorem odbył się w "Sport Arenie" w Łodzi.

"Liberki" wraz z Panią Trener i kibicami stawiły się na tym Półfinale, a dodatkową atrakcją były pomeczowe zdjęcia z Malwiną Smarzek, Gabrielą Polańską oraz Agatą Babicz. Wspaniała pamiątka dla naszych młodych siatkarek na zakończenie tego cudownego Złotego Dnia.

Wyniki:
"Libero VIP" 2:0 "Łaskovia"-Łask
"Libero VIP" 0:2 UMKS-Tuszyn
"Libero VIP" 2:0 UKS-Ozorków

"Libero VIP" 2:0 "Lider"-Konstantynów Łódzki
"Libero VIP" 2:0 "Siatka"-Zgierz

MVP Turnieju: Zosia Sobanty.

Podium Turnieju:
1."Libero VIP"-Aleksandrów Łódzki
2.UMKS-Tuszyn
3."Lider"-Konstantynów Łódzki
(c) Alemiasto

(c) Alemiasto

(c) Alemiasto

(c) Alemiasto

comments.gif, 1,4kB1 read.gif, 1,5kB 172 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria
galeria
galeria
galeria
galeria

Komentarze ostatnie 24h

comments_item.gif, 1,3kB
15.05.2019 17:09
IP: 217.172.251.*

Kronika sportowa:)

dodaj odpowiedź