Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Burmistrz, czy Darth Vader?
źródło: aleksandrowonline.pl / dodał: Redakcja ALEMIASTO.pl
22.02.2019 19:19:27
Czy nadchodzi czas kiedy Jacek L. Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego będzie zwoływał sesje Rady Miejskiej z aresztu?

Wydaje się, że jeszcze za wcześnie rozpoczynać przygotowania do nowej samorządowej kampanii wyborczej w Aleksandrowie Łódzkim, ale wiem, że już rozpoczęła się giełda nazwisk na funkcję komisarza Urzędu Miejskiego.

Osoba Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego jest głównym bohaterem w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Poddębicach. Z wiarygodnych źródeł wiem, że nie jest to jedyne nazwisko przewijające się w tej sprawie. Wiem również, że solidarność gwardii Szejka została złamana i znalazła się osoba, która w zamian za układ z prokuraturą złożyła zeznania obciążające głównego bohatera.

Jeszcze ciekawiej robi się kiedy w nieoficjalnej rozmowie z wiarygodnym źródłem dowiaduję się, że nie jest to jedyne działanie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Łodzi, w której głównym bohaterem jest Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego i osoby z jego najbliższego kręgu. W tym drugim przypadku, o którym jak podejrzewam jako pierwsze poinformują w przyszłości media ogólnopolskie, mowa o jeszcze większych kwotach niż te które przewijają się w opisywanej przeze mnie sprawie. 

Instytucje państwa działają powoli, ale jak kiedyś napisałem działają jak walec. Ponieważ w końcu nad sprawą osobiście pieczę przejęły osoby zainteresowane precyzyjnym wyjaśnieniem patologicznych zjawisk opisywanych na łamach naszego portalu można spodziewać się efektów działania prokuratury jeszcze przed jesiennymi wyborami. Są tacy którzy obawiają się, że nasz lokalny lider będzie próbował uciec przed odpowiedzialnością pod parasol immunitetu poselskiego. 
Mam nadzieję, że Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim ze swojej strony nie będzie się jak dotąd biernie przyglądać łamaniu ustawy o samorządzie. Zdecydują o tym radni Platformy Obywatelskiej, albo otrzeźwieją i w porę podejmą kroki samooczyszczenia swojego środowiska, czego oczekują również władze Platformy Obywatelskiej, albo... "pójdą na dno z Titaniciem przy akompaniamencie orkiestry". 

Moim celem, głównym celem dla którego postanowiłem zostać radnym jest jawność i przejrzystość życia publicznego w naszej małej lokalnej społeczności. Bez względu na skalę ataków na mnie i moje otoczenie z nieznanym większości uporem osiągnę swój cel, bo jak mało kto wiem, że "pacjent ma świadomość, iż jest chory, ale nie ma odwagi samodzielnie podjąć leczenia".

Ostatnio człowiek bliski kiedyś naszemu burmistrzowi zwrócił się do mnie w trakcie rozmowy z pytaniem: "Adam kiedy nastąpił ten moment kiedy to wszystko tak się pogmatwało, przecież walczyliśmy o te same ideały. Nie potrafię znaleźć tej granicy czasowej? Jacek jest dla mnie, jak Anakin Skywalker ciężko określić mi kiedy stał się Darth Vaderem". - Bardzo mi się spodobało to porównanie, bo mam dokładnie te same mieszane odczucia, jak wiemy Vader nie jest jednoznacznie złym bohaterem akcji.

Źródło:
Adam Ruda-Rożniakowski
aleksandrowonline.pl

comments.gif, 1,4kB47 read.gif, 1,5kB 2103 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h

comments_item.gif, 1,3kB
22.02.2019 19:31
Sąsiad IP: 159.205.132.*

Adaś, nie napinaj się tak, bo ci zwieracze puszczą. A sprawę fejkowego radnego J. Lipińskiego już wyjaśniłeś?

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
23.02.2019 14:44
IP: 89.228.165.*

BArdzo dobrze ze organy państwa dzialaja sprawnie, mam nadzieje że rónie sprawnie wyjaśnią oszustwo wyborcze komitetu "lubie aleksandrów" dzięki któremu adam r. stał sie radnym. Jeśli ktoś z tej rady powinien wylecieć to właśnie adam r.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
23.02.2019 14:52
IP: 89.228.165.*

Z ciekawości zajrzałem też na strone aleksandrów online. I cóń wygląda ona jakby robiło je dziecko ze szkoły podstawowej na zaliczenie przedmiotu informatyka. Miło ze redaktorzy sie przedstawiają, ale szkoda ze jako lorem ipsum. Proponuję panie Adamie r. dzielo odnowy zacząć od własnego podwórka i zrobić porządna stronę. nawet w ramach "barteru" jak to ładnie pan na stronie wyraził, mimo że barter jest raczej kojarzony z dość prymitywną forma gospodarowania.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
23.02.2019 15:39
IP: 77.114.58.*

Czy to jakiś - przedwczesny prima aprilisowy -żart. Najlepszy w kraju burmistrz, mąż opatrznościowy dla naszego miasta, fundator nagród wszelakich i podobno pracodawca dla bezdomnych kundli - jest niepokojony przez jakiegoś prokuratora z Poddębic. Przecież to się w głowie nie mieści, tym bardziej że on sam jest prokuratorem (co prawda w stanie spoczynku ale ma immunitet). Nie chce mi się w to uwierzyć. Udało mu się pobrać niezłą kaskę z Ciepłowni i jej nie zwrócił. Udaje się mu pobierać od lat wielu pobory prokuratora i pobory burmistrza, udało się wymigać ze sprawy posługiwania się służbową kartą płatniczą - to i teraz się z tego też wyplącze. Gdyby - nie daj Boże - było inaczej to czarne chmury by zawisły nad wieloma łączne z tym specjalistą od zakładania podsłuchu w poselskim biurze pani konkubiny (byłej ale zawsze). Nie bądźmy tacy okrutni i obrońmy nasze Słoneczko. Murem stańmy za nim wszyscy. Gdzie my znajdziemy lepszego? A nuż przyjdzie jakaś przybłęda i dalej na zbity pysk wyrzucać tłuste koty z urzędu i PGKiM-u. A gdzie oni pójdą, co potrafią robić skoro cały ich świat to gmina, nasza - najlepsza w Polsce gmina. Pomyślmy także o ich rodzinach co z takim oddaniem burmistrza wybierali.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
26.02.2019 02:38
Icchok Lipstein IP: 89.231.51.*

A jak tak powiem, co aleksandrowskiej braci, że aby kiedyś zyskać, to trzeba najpierw stracić. Za śmieci dużo płacić. ;)

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
24.03.2019 14:44
LUTEK IP: 213.238.126.*

ALE SOKÓŁ DAŁ CIAŁA .ZABRAĆ NATYCHMIAST GMINNĄ DOTAACJĘ.I PRZEZZNACZYĆ NA PREMIE DLA RADNYCH PIS IM SIĘ NAPRAAWDĘ NALEŻY.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
01.04.2019 13:24
IP: 79.190.75.*

Kopcinska była w Aleksandrowie a alemiasto nic? zadnych zachwytow wiwatów?

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
01.04.2019 15:15
Lizus IP: 31.0.71.*

Mieszkancy Aleksandrowa.Możecie tego nie zrozumieć, ale przyjmijcie do wiadomości.Gdyby nie Pan Burmistrz Jacek Lipiński i jego zaangażowanie w sprawy aleksandrowian- chodzili byście dzisiaj po mieście w spodniobutach (dla inteligentnych: w woderach).Spojrzcie z perpektywy lat, kto zarządzał miastem i jakie efekty osiągnął.Cześć i honor rownież należy oddać tym radnym, ktorym dobro miasta leży na sercu i wspierali burmistrza Jacka.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
15.04.2019 16:10
IP: 83.29.5.*

Ciekawą wiedze ma redakcja burmistrza.nie odpowiada jej przekop mierzei wiślanej.chyba wiedzę czerpią z totalnej opozycji albo przywiózł aktor PRL DO który pouczał aleksandrowian co znaczy być patriotą. Nie mogę.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
08.05.2019 08:00
artur IP: 188.146.228.*

Burmistrzowie nie powinni być u władzy więcej jak dwie kadencje bo to rodzi się kolesiostwo patologie iukłady

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
10.02.2020 11:59
KURWA MAĆ !!!!!!!!!!!!! IP: 81.190.47.*

No i kurwa chuj.!! strona alemiasto bez administratorow, i kurwa mozna bluzgac tu na legalu i kurwić aż miło.......... kurwaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! ja pierrrrdole ale zajebiścieeeeee ;)

dodaj odpowiedź