Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Siatkarski weekend
źródło: informacja nadesłana / dodał: Dawid Przybylak
31.01.2019 11:21:25
Na zakończenie Rundy Zasadniczej rozgrywek Ekstraklasy Ligi Amatorskiej Kobiet siatkarki naszego Klubu zanotowały trzysetowe zwycięstwo nad swoimi rywalkami,mianowicie ekipą "Delia Cosmetics" z Łodzi.

Pierwszy set spotkania dość gładko pada łupem "Liberek", w drugim wygrana na przewagi po gonitwie punktowej i trzeci set gładko dla siatkarek "Libero VIP". Na nietypowej dla siebie pozycji,mianowicie Libero, grała z dobrym efektem Dominika Bilicka,a cały mecz w wyjściowej szóstce zaliczyła Kamila Wapińska, która pokazała się z naprawdę dobrej strony. Nasze Seniorki dopisują tym samym cenne cztery punkty do tabeli Ligi i na zakończenie Rundy  Zasadniczej plasują się pewnie na IV pozycji z  dorobkiem 29 punktów...Brawo.
"Libero VIP" 3:0 "Delia Cosmetics"
Fot. Izabela Marciniak
Skład:
Mastalska (Kapitan),Bilicka,Smeja,Miłek,Bużyńska,
Marciniak,Wapińska.

W sobotę natomiast w Kluczewsku młoda ekipa "Libero VIP" brała udział w II Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt Kluczewsko "Mini Volley Cup 2019".(Kat."4") Uczestniczyło w nim 20 zespołów z całej Polski,a obsada oraz poziom pokazały,że jakościowo turniej był bardzo wymagający.
Podopieczne Trener Ewy Sobanty rozegrały w sumie 9 spotkań, z których wygrały 7 i tylko dwukrotnie schodziły z parkietu pokonane. Pozwoliło to zająć dobre V miejsce zawodów.
Skład:
Sobanty (Kapitan), Grabarczyk, Kajtowska, Karolak, Gryta.
Trener: Ewa Sobanty.
 
Również w sobotę rozegrano w Konstantynowie turniej Wojewódzkiej Ligi Mini Siatkówki w kat."3". Tutaj nasze dziewczęta,które uczą się dopiero gry w siatkówkę walczyły bardzo ambitnie jednak nie udało im się awansować do wyższej grupy rozgrywek.
Skład:
Zaręba(kapitan), Jaszczyńska, Biegańska, Krysiak, Pecyna
Trener: Paweł Mikołajczyk.
 
W niedzielę "Liberki" również w Konstantynowie walczyły w ostatnim Turnieju Rundy Zasadniczej Ligi Młodziczek. Rozegrały w swej grupie dwa spotkania,jednak obydwa przegrały po tie breakach i ostatecznie zajęły w ligowej tabeli 17 miejsce na 29 wystawionych do rozgrywek drużyn,co jak na debiut nie jest złym wynikiem.
Skład:
Chrzanowska (Kapitan), Marczyk, Sobanty, Grabarczyk, Pińkowska, Górska, Gieraga, Kasza, Karolak, Kajtowska.
Trener: Paweł Mikołajczyk
Asystent: Ewa Sobanty


comments.gif, 1,4kB0 read.gif, 1,5kB 704 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h