Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Zwycięstwo nauczycielek z Aleksandrowa
źródło: informacja nadesłana / dodał: Dawid Przybylak
26.11.2018 12:36:55
W sobotę 24 listopada odbył się w Głownie coroczny,cykliczny już IX Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty o puchar Burmistrza Głowna. Wspaniałe zwycięstwo odniosła w nim Reprezentacja nauczycielek z Aleksandrowa.

W zawodach w kategorii Kobiet wzięło udział 5 drużyn: Aleksandrów Łódzki, Bielawy, Głowno, Rawa Mazowiecka oraz Tomaszów Mazowiecki. Reprezentantki z naszego miasta przy dopingu własnych Kibiców wygrały wszystkie mecze wraz z najcięższym bo okraszonym tai brekiem meczem finałowym z ekipą "Black Team" Rawa Mazowiecka.

Były ogromne emocje i ambitna walka po obu stronach siatki, jednak ostatecznie to nasze zawodniczki odniosły w nim zwycięstwo i obroniły tytuł Mistrzyń z zeszłego roku. Zawody były bardzo dobrze przygotowane i zakończone profesjonalnie poprowadzoną dekoracją w obecności Przedstawicieli władz Głowna oraz powiatu. MVP turnieju oraz nagrodę Fair-Play otrzymała Kapitan aleksandrowianek Ewa Sobanty. Dziękujemy za wspaniały sukces i oczekujemy, że za rok w jubileuszowej X edycji turnieju nasze Panie powtórzą wynik.
 
Podium Turnieju:
1.Aleksandrów Łódzki
2.Rawa Mazowiecka
3.Tomaszów Mazowiecki.
 
Skład:
Ewa Sobanty (Kapitan), Anetta Owczarek, Anna Pietrzak, Ewa Jakomulska, Katarzyna Kochaniak,
Agata Zawadzka, Aleksandra Górecka.

comments.gif, 1,4kB0 read.gif, 1,5kB 1567 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h