Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > DOBRE WYSTĘPY SIATKAREK 'LIBERO VIP'
źródło: informacja nadesłana / dodał: Dawid Przybylak
19.11.2018 11:59:37
W piątek oraz niedzielę siatkarki "Libero VIP" Aleksandrów Łódzki rozegrały mecze w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej oraz w Lidze Młodziczek. Najpierw Seniorki Klubu walczyły w meczu V kolejki Ekstraklasy Ligi Amatorskiej i w piątek w hali przy ul. Dąbrówki 1 w Łodzi wywalczyły bardzo cenny remis z bardzo dobrą drużyną "Dream Team" Manekin. Aleksandrowianki prowadzone przez Macieja Tietiańca rozegrały bardzo dobre spotkanie i pokazały kawałek świetnej siatkówki.Mądra gra w rozegraniu i uważna  w obronie przyczyniły się do zdobycia cennych dwóch punktów do ligowej tabeli, ugranych na silnych rywalkach...Brawo!
"Libero VIP" 2:2 "Dream Team" Manekin
(24:26,25:21,21:25,25:22)

Skład:
Mastalska (Kapitan), Ruśkiewicz, Smeja, Miłek, Bilicka, Marciniak, Budzyń, Bużyńska, Wapińska, Dębowska.
Trener: Maciej Tietianiec
 
W niedzielę zaś odbył się w hali przy ul. Wyzwolenia 3 w Aleksandrowie III Turniej Rundy Zasadniczej Wojewódzkiej Ligi Siatkówki Młodziczek. "Liberki" wystąpiły jako gospodynie zawodów w grupie IV rozgrywek,a ich rywalkami były zespoły "Salosu","Siatkarza" Wieluń oraz ŁKS-u. Od tego sezonu gra odbywa się na zasadzie 1 drużyna w grupie z 4 zespołem i 2 z 3, a następnie wygrane zespoły grają o awans do grupy wyższej natomiast przegrane walczą o utrzymanie w grupie.

Pierwszy mecz skonfrontował naszą drużynę z zespołem "Salos" Łódź i mimo ambitnej walki aleksandrowianki musiały uznać wyższość rywalek. Mecz numer dwa,w którym spotkaliśmy się z drużyną "Siatkarza" Wieluń był meczem o utrzymanie się w grupie. Tym razem "Liberki" zagrały naprawdę koncertowo i przy dopingu własnych kibiców odprawiły z kwitkiem swoje rywalki gwarantując sobie utrzymanie w grupie na kolejny turniej. Awansowała wyżej ekipa "Salosu",nasza drużyna oraz ŁKS utrzymały grupę, a spadek odnotował "Siatkarz" Wieluń.
Dziękujemy za walkę i wspaniałe siatkarskie emocje.
 
Wyniki Drużyny:
"Libero VIP" 0:2 "Salos" Wodna Łódź
"Libero VIP" 2:0 "Siatkarzem" Wieluń
 
Skład:
Chrzanowska (Kapitan), Zuzia Dobroniak, Pińkowska, Kasza, Sobanty, Gieraga, Grabarczyk, Górska, Zosia Dobroniak, Marczyk, Kajtowska, Ługowska.
Trener: Paweł Mikołajczyk
Asystent: Ewa Sobanty


comments.gif, 1,4kB0 read.gif, 1,5kB 1377 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h