Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > NOWY KLUB Z ALEKSANDROWA
źródło: informacja nadesłana / dodał: Dawid Przybylak
25.01.2018 09:06:30
Miło nam poinformować szerokie grono sympatyków żeńskiej siatkówki, że od grudnia 2017 roku mamy w mieście nowy żeński Klub siatkówki. "Libero VIP" Aleksandrów Łódzki, bo tak się właśnie nazywa powstał po rozłamie drużyn Juniorek oraz Kinderek, które grały w składzie Klubu UKS-"Czwórka". Teraz powstał nowy i niezależny Klub Siatkówki Kobiet, który od nowego sezonu zagra w rozgrywkach III, a może nawet II Ligi Siatkówki Kobiet, Wojewódzkiej Lidze Siatkówki Juniorek, Ekstraklasie Ligi Amatorskiej oraz najmłodszymi swoimi adeptkami w rozgrywkach Mini Siatkówki Dziewcząt.

Tym samym Profesjonalna Liga Siatkówki powraca do Aleksandrowa po prawie 4 latach przerwy.
Mamy kilka przychylnych firm, które postanowiły sponsorować Klub między innymi są to Amagraf,
Rough Radical i Urząd Miasta, ale przede wszystkim tytularny sponsor firma VIP Gwarant, która także sponsoruje nam rozgrywki w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej, gdzie gramy już od dwóch sezonów z dobrymi wynikami jako "VIP Gwarant" Aleksandrów Łódzki promując tym samym piękny sport jakim jest niewątpliwie siatkówka zwłaszcza w żeńskim wykonaniu.

Nie zapominamy także o pozostałych firmach sponsorujących nasz nowy Klub: (Solarium Piekiełko, Dobre Zegary, Stanley, Dźwig-Service jak również o partnerach Klubu Alemiasto.pl, Aleksandrowonline, Vega-Service oraz lokalnej gazecie Czterdzieści i Cztery.
Wszystkim Sponsorom i Partnerom serdecznie Dziękujemy za okazywane wsparcie.

Teraz (oprócz rozgrywek w Amatorskiej i Mini Siatkówce) przed nami ciężkie wyzwanie - poukładania zespołu, który będzie reprezentował barwy naszego miasta w Kraju, a to jest dla nas absolutny priorytet. Wierzymy, że z czasem nawiążemy do chlubnych dni "Jedynki" i sprawimy, że hala ponownie wypełni się Kibicami naszego sportowego miasta, a my będziemy dumni z wyników ekipy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Firmy z naszego miasta...będziemy godnie reprezentować Was i nasze miasto na sportowej mapie Polski.
Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z prezesem Klubu Panem Witoldem Pietrzakiem (503 035 995) jak również poprzez  nasz nowy fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Libero-VIP-352297401906675/

comments.gif, 1,4kB54 read.gif, 1,5kB 1013 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h

comments_item.gif, 1,3kB
25.01.2018 11:17
ckv IP: 188.146.195.*

Raz jeszcze podniesc nalezy temat oswietlenia LED w klatkach schodowych starego budownictwa, oraz przed nimi. Swiatlo ma fotokomorke i zapala sie kolejno na tym pietrze, na ktorym jestes a nie w calym pionie, wiec mozna obserwowac kogos do ktorej klatki wchodzi i patrzac po tym gdzie zapala sie swiatlo, wiedziec na ktorym pietrze mieszka. To inwigilacja w najczystszej postaci, w dodatku rażąca w oczy, bo zamiast klasycznej cieplej żarówki dali zimne białe światło ledowe narzucane ostatnio przez UE.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
26.01.2018 01:10
Kibic IP: 77.253.105.*

Do ckv...nie na temat kolego.

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
26.01.2018 21:04
Szumigaj IP: 81.190.47.*

zgadzam sie z "ckv", alemiasto powinno zrobic sondaz internetowy na ten temat. ale jednak panie ckv piszesz pan nie na temat. Tu jest temat NOWEJ DRUZYNY ktorej zyczymy sukcesow :) !

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
26.01.2018 21:36
IP: 192.162.151.*

"Po czterech latach do Aleksandrowa wraca profesjonalna liga siatkówki pań" - taki mniej więcej jet sens tego wpisu. I BARDZO FAJNIE! Mam tylko pytanie- czy wszyscy wiemy co było powodem natychmiastowego przerwania sześcioletniej przygody Aleksandrowa z profesjonalną siatkówką kobiet? Jakoś nie pamiętam aby któryś z lokalnych oficjeli cokolwiek wyjaśniał. Powód był banalny - KASA. Okazało się , że przez to sześć lat na ten kaprys kilku panów w średnim wieku z naszych gminnych pieniędzy poszło od 12 do 15 milionów zł. Taką kwotą chwalił się jeden z głównych "animatorów "tej drużyny. Czy tak było naprawdę - nie wiem. Wiem natomiast, że za takie pieniądze można byłoby w tamtym czasie wybudować dwa bloki komunalne wielkości tego, który pobudowano przy skrzyżowaniu ulic Waryńskiego i Pabianickiej, bądź zamiast mieszkań utwardzić obudować chodnikiem ponad 10 km miejskich uliczek, albo też stworzyć około 20 km tak bardzo potrzebnych w naszej gminie ścieżek rowerowych. Nie zrobiono nic z tych rzeczy , wyrzucono taką "górę kasy" nawet nie w bo to, tylko nie wiadomo gdzie. Tyle historii, obecna rewitalizacja drużyny ma się odbyć w oparciu o pieniądze sponsorów, oby to była prawda, a sponsorzy nie rozmyślili się zbyt szybko. Oczywiście taka drużyna to wspaniała promocja naszego miasteczka, ale absolutnie nie można dopuścić do sytuacji sprzed czterech lat gdzie - jak plotka głosi - nawet PGKiM, który od zawsze "nie śmierdział groszem" dokładał się ,i to nie mało do gminnego sponsoringu żeńskiej siatkówki. Podsumowując - SIATKÓWKA ŻEŃSKA TAK, ALE NIE ZA GMINNE PIENIĄDZE

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
06.02.2018 20:43
IP: 89.228.165.*

Trafił dziś do mnie mój ulubiony periodyk czyli Alternatywy 44. Jestwm bardzo podbudowany i pokrzepiony, zwłaszcza tekstem sygnowanym przez p Matuszewskiego i Kolopolewskiego - dla leniwych kilka cytatów : "ufamy prezesowi jaroslawowi kaczynskiemu. jest on wybitnym specjalistą od sytuacji kryzysowych co nie raz udowodnil", "zwolennicy prawa i sprawiedliwości z niecierpliwością oczekiwali na tradycyjne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego , na pokrzepienie serc po rewolucyjnych zmianach w rzadzie, a w szczególności po zdymisjoniwaniu UWIELBIANEGO Antoniego maciarewicaz", "Jarosław kaczynski po raz kolejny udowodnił że jest najbardziej przenikliwym politykiem naszych czasów". Pytanie do autorów - Panowie czy Was naprawdę aż tak pogięło?

dodaj odpowiedź