Zamów reklamę 508 860 500
brak sond
ALemiasto.pl > Newsy > Wyjazdowe zwycięstwo w Bełchatowie
źródło: informacja nadesłana / dodał: Dawid Przybylak
15.01.2018 14:43:30
W sobotnie (13.01) przedpołudnie Juniorki UKS - "Czwórka" trenera Adriana Michalika rozegrały rewanżowe spotkanie w Lidze Juniorek, a za razem ostatni w rozgrywkach mecz wyjazdowy, w Bełchatowie.

Rywalkami naszego zespołu były Juniorki tamtejszej "Skry", z którymi w poprzednim meczu we własnej hali dziewczyny wygrały 3:0. Mecze w bełchatowskiej hali zawsze są ciężkie bo jest to specyficzny obiekt, na którym gospodynie są bardzo groźne. Całkiem niedawno pokonały w Aleksandrowie Juniorki drugiego zespołu naszego Klubu, których trenerem jest Marcin Buchali i to w stosunku 3:0!

My jednak posiadamy, jak widać, patent na "Skrę" i także tym razem dopisujemy na rywalkach kolejne bardzo cenne punkty do ligowej tabeli. Mecz już od początku pokazał, że rywalizacja będzie jednak ciężka, a gra wyrównana, chociaż pierwszy set padł łupem naszych zawodniczek. Kolejna odsłona z kolei, to zwycięstwo gospodyń. Newralgiczny okazał się set numer trzy, w którym walka była naprawdę ostra ale końcówka w grze na przewagi należała do Juniorek "Czwórki". Gospodynie nieco podłamane trzecim setem nie zdołały się już obronić podczas
czwartej odsłony sobotniego meczu i to nasze zawodniczki schodziły z bełchatowskiego parkietu
zwycięskie po meczu.

Pochwalić za postawę należy całą drużynę "Czwórki", bo gra wyglądała naprawdę dobrze, a "Skra" jest zespołem nieobliczalnym i potrafi sprawić tzw. psikusa... jednak nie tym razem. Brawo!
 
"Skra" Bełchatów  1:3  UKS-"Czwórka" Aleksandrów Łódzki
          (21:25;25:22;27:29;21:25)
 
Skład:
Miłek,Ruśkiewicz,Blady,Bużyńska,Okulska,Ambroziak,Budzyń,Mastalska
Trener:Adrian Michalik. 


comments.gif, 1,4kB21 read.gif, 1,5kB 684 print.gif, 1,4kB

Galeria

galeria

Komentarze ostatnie 24h

comments_item.gif, 1,3kB
16.01.2018 11:16
ckvski IP: 188.146.231.*

Dlaczego o Wośpie nie ma info? Chętnie się dowiem ile zebrał pan Jurek, bo sie zastanawiam czy wystarczy by zapewnić porządne kapele na Przystanku Woodstock. ... a swoją drogą, chciałbym powiedziec, ze inwestycja miasta Aleksandrów w nowe oświetlenie na klatkach schodowych i przed nimi to niewypał. Światło jest zbyt białe, razi w oczy, człowiek idący o 6 rano do pracy czuje się jak na milicyjnym przesłuchaniu. Jak to jest, że najnowszemu budownictwu spółdzielnia nie zapewniła światła LED, tylko tym starym blokom zafundowała taki "luksus" podczas gdy ci mieszkający w najnowszych blokach "męczą się" z tym ciepłym i przyjemnym światłem klasycznej żarówki?

dodaj odpowiedź
comments_item.gif, 1,3kB
26.01.2018 14:48
IP: 83.29.97.*

Brawo UKS - Czwórka czekamy teraz na dobre wyniki w nowym klubie w Aleksie siatkówka żenska pod nazwą LIBERO VIP.Pisać na temat siatkówki nie polityki głąby kapusciane.

dodaj odpowiedź