ALemiasto.pl

PIĄTEK I SOBOTA Z SIATKARKAMI

Za nami kolejne mecze w ramach siatkarskich rozgrywek. W piątek w Łodzi na hali przy ul.Dąbrówki 1 w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej walczyły Seniorki "Libero VIP",a ich rywalkami była drużyna "Dream Team-Manekin" z Łodzi. Po bardzo emocjonującym spotkaniu z bardzo wymagającym rywalem aleksandrowianki po heroicznej walce wywalczyły remis 2:2 (rozgrywki Ligi Amatorskiej dopuszczają remisy,gdyż gra się w nich maksymalnie 4 sety), i dopisały do swojego dorobku cenne 2 punkty.

"Libero VIP" 2:2 "Dream Team-Manekin"
         (17:25,19:25,25:22,25:21)

Skład:
Mastalska (Kapitan), Bużyńska, Smeja, Miłek, Bilicka, Marciniak, Iskrzyńska.
Trener:Maciej Tietianiec.

W sobotę natomiast w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany został I Turniej Rundy Zasadniczej Ligi Mini Siatkówki kat."4", w którym nasze młode siatkarki rozegrały wspaniałe mecze wygrywając grupę "A" (najtrudniejszą grupę),bez straty seta !!! Dziewczęta rozegrały naprawdę świetne zawody. Doskonale funkcjonowały wszystkie elementy gry co zaowocowało doskonałym wynikiem.

"Libero VIP" 2:0 "Lider"-Konstantynów Łódzki
"Libero VIP" 2:0 MUKS-"Dargfil"-Tomaszów Mazowiecki
"Libero VIP" 2:0 "Volley-34"-Łódź