ALemiasto.pl

ZWYCIĘSTWO W LIDZE I II MIEJSCE W TURNIEJU

W piątek oraz sobotę (4,5.01.19) mogliśmy się delektować występami Seniorek "Libero VIP" Aleksandrów Łódzki na siatkarskich parkietach. Najpierw w piątek siatkarki z Aleksandrowa rozegrały mecz IX kolejki spotkań e Ekstraklasie Ligi Amatorskiej Kobiet. Tam bez problemu w trzech szybkich setach pokonały swoje rywalki,którymi były zawodniczki TKKF-"Dzikusy" z Łodzi i dołożyły komplet punktów do ligowej tabeli. Wielkie Gratulacje.
 
"Libero VIP" Aleksandrów Łódzki  3:0  TKKF-Dzikusy" Łódź (25:12,25:17,25:22)
 
Skład:
Mastalska (kapitan), Miłek, Budzyń, Smeja, Iskrzyńska, Bilicka, Marciniak, Wapińska.
Trener: Maciej Tietianiec.
 
Seniorki naszego Klubu w rozegranym wczoraj XII Turnieju Noworocznym Siatkówki Amatorskiej zajęły bardzo dobre II miejsce,grając w niepełnym składzie, a w meczu finałowym już tylko szóstką zawodniczek bez rezerwy. Zawody odbyły się w hali Amatorskiej Ligi Siatkówki w Łodzi przy Ul.Dąbrówki 1. W turnieju wzięło udział 8 drużyn żeńskich, które podzielono na dwie grupy. W meczach grupowych  "Liberki", przy wspaniałym dopingu przybyłych na turniej kibiców,wygrały grupę i zameldowały się w finale imprezy.,gdzie rywalkami były dobrze znane nam z Ligi siatkarki "Dream Team Manekin" z Łodzi. Mecz finałowy był bardzo zacięty i grany punkt za  punkt praktycznie ale to jednak rywalki okazały się nieco lepsze i ostatecznie triumfowały w turnieju.

Nasze siatkarki zajmując II lokatę w tak okrojonym składzie pokazały naprawdę dobrą siatkówkę i  powiedzieć też trzeba,że przed zawodami ciężko było typować tak doskonały wynik. Dziewczyny pokonały w grupie między innymi uważany za faworyta zespół "Uniwersytetu Medycznego", który
miał w swoim składzie bardzo dobre zawodniczki i ligowo ograne między innymi z "Budowlanych". Gratulujemy Trenerowi,a przede wszystkim naszym walecznym zawodniczkom wyniku...Brawo dziewczyny...naprawdę Szacunek dla Was.

Skład:
Marta Mastalska (Kapitan), Wiktoria Miłek, Aleksandra Budzyń, Aleksandra Smeja, Sandra Marciniak, Justyna Iskrzyńska, Marika Dębowska oraz Maja Daleszczyk.
Trener:Maciej Tietianiec

Galeria