ALemiasto.pl

Tomasz Sakiewicz w Aleksandrowie(c) Alemiasto


Już 9 maja o godz. 18.00 w Aleksandrowie Łódzkim, w sali restauracji "W dobrym stylu", odbędzie się spotkanie z redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej" Tomaszem Sakiewiczem oraz koordynatorem Klubów "GP" Pawłem Piekarczykiem.

Spotkanie z przedstawicielami "Gazety Polskiej" jest kolejną z inicjatyw przygotowanych przez radnych: powiatu zgierskiego Piotra Marka Szewczyka oraz miejskiego Aleksandrowa Łódzkiego Konrada Masiarka i prawdziwą gratką dla osób zainteresowanych bieżącą sytuacją społeczno-polityczną. Tematem debaty będzie bowiem nie tylko polityka ogólnopolska i międzynarodowa sytuacja Polski. Uczestnicy spotkania, na przykładzie Aleksandrowa Łódzkiego omówią również sytuację lokalnych struktur samorządowych. Ich obecny stan, patologie i trapiące je problemy. Co ważne, tematem dyskusji będą też możliwości rozwoju małych, lokalnych społeczności, pożądany kierunek zmian i rola oddolnych ruchów społecznych, takich jak Kluby "GP".

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chętnych do udziału w spotkaniu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z organizatorem. Tel. 787 008 001.

Galeria