ALemiasto.pl

Trzy dni z siatkarkami

W ten weekend kibice siatkówki w Aleksandrowie nie mogli narzekać na nudę. Już w sobotę (17.03) rozegrany został w hali SP-4 przy ul. Wyzwolenia 3 Turniej Ligi Wojewódzkiej w kategorii "4", gdzie ekipa z naszego miasta bardzo dobrze sobie radziła i na tychże zawodach aleksandrowianki wywalczyły awans. II miejsca w Grupie Mistrzowskiej do Półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które już 7 kwietnia rozegrane zostaną w Konstantynowie Łódzkim.

Młode siatkarki "Libero VIP" doskonale zaprezentowały się przed własną publicznością, a gorący doping grupy fanów z Aleksandrowa tworzył na hali wspaniałą atmosferę. Również w sobotę miał się odbyć mecz rundy Play-Off w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej,gdzie startują nasze najstarsze rocznikowo zawodniczki grające jako "VIP Gwarant" Aleksandrów Łódzki. Rywalkami naszej drużyny w walce o V miejsce Ligi miał być zespół TKKF-"Dzikusy". Jak się jednak okazało rywalki oddały walkowerem mecz z uwagi na niemożność skompletowania meczowego składu. W związku z zaistniałą sytuacją zapisano wynik 3:0 na korzyść naszego zespołu bez konieczności rozgrywania tego meczu.

Niedziela (18.03) także była dniem pod znakiem siatkówki ponieważ Klub "Libero VIP" zorganizował pokazowy mecz w obecności przedstawicieli Sponsorów Klubu najpierw pomiędzy siatkarkami w przemieszanych składach (Juniorki/Kinderki), a następnie rozegrano mecz między "Libero VIP" i Drużyną złożoną z rodziców dziewcząt oraz Kibiców Klubu. Pierwsze spotkanie pomiędzy siatkarkami zakończyło się dyplomatycznym remisem, drugie natomiast, to dominacja naszych zawodniczek i w efekcie tego wygrana w stosunku 2:0. Tutaj nie był ważny wynik, ale sport i dobra zabawa, której tego dnia w hali przy ul. Wyzwolenia nie brakowało.

Na zakończenie imprezy przedstawiciele firmy Amagraf, jednej ze sponsorów Klubu, wręczyli upominki ufundowane dla wszystkich siatkarek ekipy. Teraz przed zawodniczkami "Libero VIP" Turniej Towarzyski w Zgierzu już 24 marca, a przed Juniorkami mecz w Ekstraklasie Ligi Amatorskiej z drużyną "Wyborowych" 4 kwietnia w Łodzi na ul. Wareckiej. Naszym wszystkim zawodniczkom życzymy samych zwycięstw.
(c) Alemiasto

Galeria