ALemiasto.pl

"Świat Kobiet według Grechuty" - koncert

Co nas czeka w marcu? Początek kalendarzowej wiosny, święta religijne typu: Niedziela Palmowa i Wielki Czwartek, ale także... Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Z tej okazji już w sobotę, 10 marca odbędzie się wydarzenie kulturalne pod hasłem "Świat Kobiet według Grechuty", którego organizatorem jest nowo powstające Stowarzyszenie "Młodzi Niepokorni". W ramach niego ma wystąpić zespół PLATEAU z repertuarem piosenek wielkiego narodowego mistrza poezji śpiewanej, czyli Marka Grechuty, zaś u jego boku początkujący Dj, prowadzący kanał "Loud Base Official" na YouTube (uczeń SMS LO im. Mikołaja Kopernika) i iluzjonista z Łodzi. Podczas blisko 2 - godzinnego koncertu akustycznego będziemy mogli delektować swe zmysły i duszę takimi bestsellerami jak m.in. "Niebezpiecznie piękny świt", "Nic nie pachnie jak Ty" czy "Wiosna Ach to Ty". Ponadto artyści wyrazili wolę upamiętnienia na scenie nieżyjącego już Marka Jackowskiego, z którym współpracowali przez ostatnie 2,5 roku.

To nie wszystko! Na 8 marca zaplanowaliśmy happening, który będzie polegał na rozdysponowaniu wśród płci pięknej przechadzającej się po Placu Kościuszki czy głównych ulicach miasta 200-300 szt. tulipanów wraz z życzeniami w formie listu.

Paweł Adamiec/Jakub Płatkowski
(c) Alemiasto

Galeria