ALemiasto.pl

Wakacyjne zdjęcie - konkurs (II edycja)

Z przyjemnością informujemy Państwa, iż redakcja gazety Alternatywy 44 oraz serwisu ALemiasto.pl podjęła decyzję o organizacji II. edycji konkursu fotograficznego pt. "Niezwykła wakacyjna fotka" pod patronatem honorowym Stowarzyszenia Przedsiębiorców Aleksandrowa Łódzkiego "2000". Celem tego przedsięwzięcia jest wyłonienie najbardziej oryginalnych i barwnych zdjęć wykonanych przez lokalną społeczność naszej Gminy w okresie urlopowo - rekreacyjnym w 2017 roku.

Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać jedno zdjęcie przedstawiające uczestnika na tle jakiegoś ciekawego widoku np. napotkanego zabytku na adres e-mail redakcji: red.alemiasto@o2.pl w przedziale czasowym od 27 czerwca do 5 września br. W tytule wiadomości prosimy wpisać: "Zdjęcie z wakacji", a w treści maila podać swoje imię i nazwisko oraz napisać w 1-2 zdaniach o tym, co dana fotografia przedstawia.

Kolejnym krokiem będzie wybór trzech ujęć przez Zespół Oceniający. Przy ocenie pod uwagę będą brane następujące kryteria: jakość, ujęcie, przedstawiony widok i opis autora.
Osoby, których zdjęcia zostaną wybrane otrzymają dyplomy, ciekawe nagrody rzeczowe, których fundatorem jest SPAŁ "2000", a w następstwie ich dzieła zostaną opublikowane na łamach naszego biuletynu i portalu ALemiasto.pl. Oprócz tego Zespół ma prawo wskazać dodatkowe klatki przyznając twórcom wyróżnienia wraz z symbolicznymi upominkami.

Informujemy również, że do 20 września powiadomimy za pośrednictwem poczty elektronicznej zwycięzców o miejscu, które zajęli i o szczegółach dotyczących wręczania nagród. Wszystkich aleksandrowskich pasjonatów fotografowania jak i amatorów gorąco zachęcamy do poświęcenia odrobiny czasu i zaangażowania!

Jakub Płatkowski

Galeria